A tudomány - ma még - úgy tanitja, hogy őseink kb 10-40 ezer évvel ezelőtt primitiv, állatbőrökbe burkolózott lények voltak. Az elemek és a környezeti viszonyok játékszereként vándoroltak a Földön.
Ha ez igy volt, akkor
1. -honnan kerültek elő 6-7 ezer évvel ezelőtt azok az ókori népek, amelyek városokat épitettek, társadalmakat alkottak, törvényeiket irásban örökitették meg és számtalan tudományos felfedezést tettek, amelyek közül nem is egy már a mai tudományos eredmények szinvonalán állt?
2. Mi adta azt a lökést, a fejlődési ugráshoz?
3, Az ősember hagyta az egész Föld felszinén azokat a nyomokat ,amelyeket mai napig nem tudnak megmagyarázni?
4. Honnan vették a technológiai tudásukat?
5. Kik készitették a hatalmas monstrumokat és miért, kiknek?
6. Kik voltak azok akik már ismerték az általunk a később megszületendő Püthagoraszról vagy Euklidészről elnevezett tételeket, kiszámitották a csonkagúla köbtartalmát, ismerték a naptárt, az algebrát, a trigonometriát, az anatómiát, az épitészet bonyolult mérnöki számitásait, a csilágszati ismereteikről ne is beszéljünk.
7. A tudósok rengeteg jelét találják annak, hogy az öt földrész kultúrái között igen sok, sőt gyanúsan sok mennyiségű jel mutat a közös eredetre. Az ókori civilizációknak Európa, Afrika, Amerika, Ázsia és Ausztrália területén az épitészet, a legendák, a hitvilág, a szokások, a művészetek stb. terén oly sok közös vonásuk volt, hogy azt a véletlennek semmiképpen sem tulajdonithatjuk.Talán közös múltjuk volt ezeknek a népeknek?
Ezekre a kérdésekre keresek választ ezeken az oldalakon.
//holvolt.gportal.hu/gindex.php?pg=21467170
|